Nejprodávanější

Papírové filtry 40 ks
65 Kč

Papírové filtry pro model Hario V60-01 jsou díky své jemnosti kvalitní a v dripperu spolehlivě zadrží kávovou sedlinu.

Detail
Papírové filtry Hario V60 02
75 Kč

Papírové filtry pro model Hario V60-02 jsou díky své jemnosti kvalitní a v dripperu spolehlivě zadrží kávovou sedlinu.

Detail
hario v6001
440 Kč

Tento japonský výrobek je špičkou v přípravě filtrované kávy. V60-01 je určený pro přípravu jednoho šálku, tedy maximálně 300 ml.

Detail
skleněný dripper
440 Kč

Překapávač V60-01 od japonské společnosti Hario je fajn pomocníkem pro všechny, kteří holdují tradiční přípravě kávy překapáváním. Lze v něm připravit jeden až dva šálky kávy při celkovém objemu do 300 ml.

Detail
Hario dripper V60 02
540 Kč

Dripper od renomovaného japonského výrobce Hario v keramickém provedení. Účinně tak vede teplo a extrahovaná káva si zachovává i ty nejjemnější chuťové prvky. V bílé barvě navíc velmi dobře vypadá a stane se elegantním doplňkem nejen každé kuchyně.

Detail
262 2 coffee now sada hario v60 server set hneda
560 Kč

Set pro přípravu překapávané kávy od předního japonského výrobce. Obsahuje skleněnou konvičku pro servírování kávy (objem 700 ml), plastový dripper a 10 ks papírových filtrů.

Detail
Hario French Press
780 Kč

French press je jedním z nejjednodušších způsobů přípravy domácí kávy. Píst s filtrem umožňuje oddělit připravený nápoj od kávové sedliny. Historie french pressu sahá již do počátku 20. století ve Francii, přičemž největší boom zažil v 60. letech 20. století. Už tenkrát byl důležitou součástí mnoha domácností i restaurací po celém světě.

Detail
hario mini mill slim
780 Kč

Mlýnek na kávu   Hario Mini Mill Slim  je  od japonské značky   Hario stejně kvalitní, skvěle zpracovaný, jednoduše ovladatelný jako jiné výrobky této značky a přitom je vysoce elegantní.  

Detail
Hario Skerton
940 Kč

Ruční mlýnek kávy Hario Skerton s unikátními keramickými kameny je vysoce kvalitní pro mletí kávy. Běžnou součástí je i nastavení hrubosti mletí od velmi jemného zrna až po hrubší.

Detail
9 položek celkem