Náš příběh

zrnicko_interier_2 (1)

 

Milanova první vzpomínka na kávu je možná úplně stejná jako ta vaše. Turek ze standardky, co pili rodiče k snídani. V roce 2015 se mu však otočil svět vzhůru nohama, to když poprvé ochutnal výběrovou, čerstvě praženou kávu. Následná návštěva kávových plantáží v Peru a zjištění, že tento poklad se ukrývá v malém Zrníčku obaleném červenou dužinou, daly téměř do roka a do dne vzniknout rodinné pražírně v Českém Brodě. 

Tu nejvytříbenější kávu dnes do Zrníčka kupujeme od dodavatelů z celého světa. A víme, že splňuje nejvyšší etické i ekologické standardy. Nechceme totiž naší planetě zůstat nic dlužni. Naše českobrodská pražírna se řídí myšlenkou, že malosériová produkce a poctivý přístup ke každému Zrníčku kávy, je to, co způsobí ten pravý požitek z kávy u všech našich zákazníků.” ,poodhaluje filosofii své pražírny Milan Bydžovský.

Naši kávu pražím sám a žena mi občas říká, že bych k tomu taky někdy mohl pustit někoho jiného. Tak víte co? Přijďte k nám do Zrníčka a odhalte se mnou tajemství dobře upražené kávy. Rád vám ukáži, že káva může být i jiná než černá.”

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení