Náš příběh

zrnicko_interier_2 (1)

 

Milanova první vzpomínka na kávu je možná úplně stejná jako ta vaše. Turek ze standardky, co pili rodiče k snídani. V roce 2015 se mu však otočil svět vzhůru nohama, to když poprvé ochutnal výběrovou, čerstvě praženou kávu. Následná návštěva kávových plantáží v Peru a zjištění, že tento poklad se ukrývá v malém Zrníčku obaleném červenou dužinou, daly téměř do roka a do dne vzniknout rodinné pražírně v Českém Brodě. 

Tu nejvytříbenější kávu dnes do Zrníčka kupujeme od dodavatelů z celého světa. A víme, že splňuje nejvyšší etické i ekologické standardy. Nechceme totiž naší planetě zůstat nic dlužni. Naše českobrodská pražírna se řídí myšlenkou, že malosériová produkce a poctivý přístup ke každému Zrníčku kávy, je to, co způsobí ten pravý požitek z kávy u všech našich zákazníků.” ,poodhaluje filosofii své pražírny Milan Bydžovský.

Naši kávu pražím sám a žena mi občas říká, že bych k tomu taky někdy mohl pustit někoho jiného. Tak víte co? Přijďte k nám do Zrníčka a odhalte se mnou tajemství dobře upražené kávy. Rád vám ukáži, že káva může být i jiná než černá.”

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz